Tvorba www stránek, webdesignInternetový obchod

Vytváříme ziskové internetové obchody na míru. Pomůžeme Vám rozšířit se o další prodejní kanál. Ať už pro Vás  inetrnet je nebo bude  hlavní oblastí podnikání nebo jen doplňkovou službou. Navrhujeme pro Vaše zákazníky přehledné a kvalitní obchody, ve kterých rádi nakupují. Pomůžeme Vám zachovat nejvyšší kvalitu nákupů.

 

Internetový obchod Vám přizpůsobíme na míru. Vy stanovíte své cíle a my navrhneme řešení podle Vašich požadavků a oboru podnikání tak, aby odpovídal Vašim představám. Vytvoříme kvalitní, unikátní vzhled elektronické prodejny, propojíme s redakčním systémem KIWI, díky kterému získáte jednoduché ovládání a snadnou správu.

Jako v bavlnce

Zajistíme komplexní činnost související s výrobou internetového obchodu od stanovení cílů, navržení firemní identity nebo logotypu, grafického vzhledu, až po  vystavení hotového obchodu na internet . Také zajišťujeme správu, marketing a SEO optimalizace. Systém neustále inovujeme a přidáváme nové funkce.

Dlouhodobá spolupráce

Nemusíte se bát, že Vám konkurence uteče. Rádi se podílíme na dalším vývoji i po vytvoření obchodu, stačí si jen stanovit podmínky spolupráce. Budeme pružně reagovat na Vaše podněty a zajišťovat technické a funkční inovace internetového obchodu podle Vašich požadavků.

Prohlédněte si, se kterými klienty již na tvorbě a vylepšování internetového obchodu spolupracujeme a pro které jsme internetový obchod v minulosti vytvořili.

Poptávkový formulář pro internetový obchod Kiwi

  • Máte zájem o výrobu internetového obchodu Kiwi, popište nám do formuláře stručně vaši poptávku. My se s vámi spojíme a navrhneme efektivní řešení.
  • Chcete se dozvědět více o fungování internetového obchodu Kiwi? Domluvte si osobní schůzku rádi vás zasvětíme do fungování.
Vaše jméno a příjmení: *
Vaše jméno společnosti:
Váš telefon:

Zde nám stručně popište Váš záměr: *


© Artprodesign 2000 - 2014