Tvorba www stránek, webdesignOptimalizace pro vyhledávače (SEO)

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače nebo-li SEO je jednou z mnoha marketingových strategií na internetu. S určitou jistotou patří mezi ty s největší efektivitou, jak získat nové zákazníky v dlouhodobém výhledu.

Nepřetržitě se učíme a zkoumáme, jak fungují a vyhledávají jednotlivé katalogy a vyhledávače. Následně upravujeme (optimalizujeme) webové stránky, tak aby po zadání určitého klíčového slova se Vaše webové stránky objevily ve výsledcích vyhledávačů co nejvýše.

Nabízíme všestranné služby optimalizace stránek pro vyhledávače, které řadíme do následujících kategorií.

SEO analýza

Zhodnotíme nezávisle Vaše webové stránky, jak si stojí v prostředí vyhledávačů a navrhneme řešení, které Vám pomůže získat z Vašich webových stránek mnohem více, ať už se bude jednat o jednorázovou nebo dlouhodobou spolupráci.

 • získáte za minimální náklady posouzení, jak velká investice bude potřeba pro získání dobrého umístění ve výsledcích vyhledávání
 • zda-li je možné Vaše webové stránky optimalizovat a jak bude optimalizace webových stránek efektivní
 • odhalíme nedostatky, které bude možné nenáročně odstranit

 

Analýza klíčových slov

Klíčová slova jsou nedílnou součástí optimalizace webových stránek, proto společně prozkoumáme prostředí, které se váže k Vašemu projektu, abychom mohli následně perfektně navrhnout klíčová slova, která se hodí pro Vaše webové stránky.
Klíčová slova jsou důležitá zejména pokud chcete provádět: Copywriting, linkbuilding, optimalizaci www stránek.

Získáte tak slova a fráze:

 • která jasně souvisí s tématikou Vašich webových stránek, vážou se na Vaše produkty, služby nebo se vyskytují v příbuzném vztahu
 • která jsou relativně velmi často hledaná, což Vám může zásadně zvýšit počet návštěvníku, tedy potencionálních zákazníků
 • která jsou relativně konkurencí málo používaná, což Vám umožní šetřit vynaložené prostředky na optimalizaci webových stránek

Obsahová analýza webu

Vaší webové stránce nebo internetovému obchodu by především měli rozumět lidé (potencionální zákazníci). Pomůžeme Vám, jak vytvořit neodrazující, výstižné, srozumitelné a obchodně přesvědčivé kvalitní texty, tak aby přesvědčily Vaše zákazníky o kvalitě Vašich produktů nebo služeb.

 • Zhodnotíme kvalitu a četnost Vašich textů.
 • Navrhneme vhodné úpravy obsahu, které povedou ke zvýšení návštěvnosti webových stránek
 • Najdeme společné řešení zvyšující obchodní přesvědčivost Vašich textů webových stránek

Link building

Budování zpětných odkazů je jednou ze součástí optimalizací webových stránek pro vyhledávače. Vytvořením kvalitních zpětných odkazů jsme schopni Vám zaručit zvýšení návštěvnosti a zlepšení pozic ve vyhledávačích. Budeme pro Vás provádět registraci do katalogů, výměnu odkazů, nákup placených odkazů, vytvářet a realizovat strategické metody link buildingu, publikování PR článků, publikování na fórech.

Poptávkový formulář pro optimalizace www stránek (SEO)

 • Máte zájem o optimalizaci Vašich www stránek (SEO), popište nám do formuláře stručně poptávku. My se s vámi spojíme a navrhneme efektivní řešení.
 • Chcete se dozvědět více o optimalizacích? Domluvte si osobní schůzku rádi Vás zasvětíme do fungování.
Vaše jméno a příjmení: *
Vaše jméno společnosti:
Váš telefon:

Zde nám stručně popište Váš záměr: *


© Artprodesign 2000 - 2014