Tvorba webových stránek, SEO, webdesignRedakční systém

Díky vlastnímu řešení redakčního systému vytváříme internetové stránky s rozsáhlými možnostmi bez omezení grafického ztvárnění nebo funkcionality internetové prezentace. Můžete snadno a efektivně rozvíjet webové stránky Vaší společnosti. Ať už budete potřebovat nástroj pro správu malé firemní prezentace nebo rozsáhlého projektu či internetový obchod s tisíci produkty vždy doporučíme redakční systém KIWI.

Pojďte se podívat na hlavní výhody:

Jednoduché ovládání Vám zaručí, aby kdokoliv bez pokročilých znalostí mohl provádět aktualizaci textů, tiskových zpráv, aktualit, produktů. S redakčním systémem KIWI to zvládne i Vaše asistentka! Texty píšete jak ve Wordu.

Rozšiřitelnost je samozřejmostí. Pomůžeme Vám vybrat podle požadavků, co pro správu budete potřebovat. Snížíme tak Vaše náklady na pořízení. V případě že budete potřebovat novou funkci nebo jinou rozšířit nemusíte se obávat, stačí nás kontaktovat.

SEO optimalizace pro vyhledávače v základní podobě získáte pouhým nasazením redakčního systému KIWI a to bez dalších potřebných znalostí. Krásné URL adresy, titulky stránek, hierarchie nadpisů a názvů položek, popisy obrázku, generované google sitemap.

Vícejazyčnost Vaší prezentace nebude díky redakčnímu systému KIWI omezena. Všechny jazykové mutace můžete spravovat na jednom místě. Redakční část máme kromě češtiny k dispozici také v anglickém a německém jazyce a to pro případ, že se na Vaší prezentaci budou podílet cizinci. Další jazykové lokalizace pro nás nejsou problémem, ale výzvou.

Propojitelnost redakčního systému KIWI je možná s Vašim podnikovým systémem jako je (účetnictví, skladová evidence, rezervační systém). Můžete tak například prezentovat výrobky, jejichž primární zdroj je v informačním systému. Vyhnete se tak zdlouhavému "přepisování dat" do elektronického katalogu nebo e-shopu.

Náhledy redakčního systému kiwi:

Poptávkový formulář pro redakční systém Kiwi

  • Máte zájem o redakční systém Kiwi, popište do formuláře stručně vaši poptávku. My se s vámi spojíme a navrhneme efektivní řešení.
  • Chcete se dozvědět více o redakčním systému Kiwi? Domluvte si osobní schůzku rádi vás zasvětíme do fungování.
Vaše jméno a příjmení: *
Vaše jméno společnosti:
Váš telefon:

Zde nám stručně popište Váš záměr: *


© Artprodesign 2000 - 2014