Tvorba www stránek, webdesignNaše služby to pravé řešení

V Artprodesign tvoříme internetové stránky v kombinaci Vašich představ a naší odbornosti. Tato práce je nedílnou součástí našich životů a neuvěřitelně nás baví. Pro Vaše projekty navrhujeme řešení nejvyšší kvality zpracování a dodržování standardů s využitím správně zvolených technologií. Každý projekt je pro nás výzvou a jedinečnou zakázkou, které budeme věnovat patřičnou pozornost. Budete ve správných rukou díky více jak 11 letem zkušeností.

Tvorba www stránek (webdesign)

Tvorba www stránek je našim denním chlebem. Jsme schopni vyrobit jednoduché www stránky i náročnou prezentaci, kompletní řešení na míru nebo jen zpracovat vybrané části. Získáte tak perfektní design a dodržení světových standardů.

Redakční systém

Náš vlastní redakční systém Kiwi CMS (Content Management System) je pro správu obsahu hlavním pohonem pro naše projekty. Díky modulovému systému jsou  možnosti téměř neomezené, důkazem je například správa e-shopů.

Internetový obchod

Kvalitní a přehledný internetový obchod s jednoduchou obslužností, ve kterém lidé nakupují a do kterého se rádi vrací. Do našich obchodů vkládáme mnoholeté zkušenosti a díky redakčnímu systému Kiwi nabízíme různá přizpůsobení vašim potřebám.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Jsme schopni www prezentaci přizpůsobit nejnovějším poznatkům, které Vám přivedou dostatečný počet návštěvníků. Už nemusíte hledat potencionální zákazníky, nyní budou hledat oni Vás!

Internetový marketing (SEM)

Předáme Vám naše nápady a připravíme kampaně, ve kterých Vám ukážeme, jak můžete na internetu vydělávat.

Analýza

Jste dobří ve svém oboru, ale přesto nerozumíte internetu? Vypracujeme studii, ve které navrhneme to správné řešení pro Váš projekt.

Multimediální CD-ROM

Jsme schopni vytvořit elektronickou vizitku nebo multimediální prezentaci, kterou lze obohatit o video, zvuky a animace, které z důvodu velikosti nejsou vhodné k prezentování na internetu.

Návrhy loga a vizuální styl

Stejně jako šaty dělají člověka, tak vizuální styl tvoří společnost nebo organizaci. Pomůžeme správně se rozhodnout a vytvořit jednotný podpis.


© Artprodesign 2000 - 2014