Tvorba www stránek, webdesignMobilní internetové stránky

V dnešní době neexistuje společnost, firma nebo osobnost, která by neměla své internetové stránky. S rozvojem technologií a díky cenové dostupnosti se stále více lidí připojuje na internet přes mobilní telefony. Když se ohlédnete kolem sebe, položte si otázku: „Znám osobu, která nemá mobilní telefon?“. Ve většině případů bude znít odpověď NE!

Vytvoříme kvalitní mobilní internetové stránky, které budou přehledné a jednoduché tak, aby splňovaly veškeré požadavky. Ať už vytvořené mobilní internetové stránky budou samostatným projektem, doplňkovou službou k internetovým stránkám nebo internetovému obchodu, umožníte potencionálním zákazníkům zjistit důležité informace nebo provést nákup prakticky odkudkoliv bez omezení (např.: hromadná doprava, letiště, chata, dovolená apod.).
 

Proč mít mobilní internetové stránky?

Druh mobilního zařízeníTéměř polovina obyvatel země má přístup k mobilním zařízením a mobilním telefonům. To jsou cca 3 miliardy potenciálních uživatelů mobilního internetu. Počet uživatelů připojujících se k internetu ze svých kapesních zařízení zaznamenalo 107% nrůstu v období od ledna 2008 do ledna 2009.

Mobilní zařízení Blackberry vlastní více jak 25 milionů uživatelů.

Očekává se až trojnásobný prodej přístrojů Apple iPhone. Doposud se prodalo více jak 5,2 milionů iPhonů.

Mobilní internetové stránky jsou optimalizovány tak, že se zobrazují bezchybně na 98 % mobilních zařízeních.

Mobilní zařízení se systémem WindowsMobileMobilní zařízení od AppleMobilní zařízení BlackBerryMobilní zařízení většinou od Nokie se systémem symbianAndroid operační systém vyvinutý společností Google

 Mobilní internetové stránky jsou upraveny tak, aby nezatěžovaly mobilní připojení. Šetří náklady Vašich klientů za datové připojení.

Datová náročnost mobilních internetových stránek

 

 

Rozvržení mobilních stránek je odlišné od klasických internetových stránek. Uživatel má omezené možnosti, ať už ve velikosti obrazovky nebo v možnosti ovládání. Umožněte potencionálním zákazníkům nebo stávajícím klientům správně zobrazit internetové stránky.

Porovnání rozvržení www stránek

 

Poptávkový formulář na mobilní www stránky

  • Máte zájem o výrobu mobilních www stránek, popište do formuláře stručně Vaši poptávku. My se s vámi spojíme a navrhneme efektivní řešení.
Vaše jméno a příjmení: *
Vaše jméno společnosti:
Váš telefon:

Zde nám stručně popište Váš záměr: *


© Artprodesign 2000 - 2014